Oksjonid > Toimunud

HAUS GALERII KUNSTIOKSJONID - ÜLE 50 OKSJONI 25 AASTAGA

Haus Galerii on korraldanud kunstioksjoneid 25 aastat. Meie koduleht annab ülevaate toimunud oksjonite ajaloost. Oleme kaardistanud oksjonite tulemused - teosed ja nende hinnad, pakkudes asjakohast ülevaadet siinse kunstituru arengutest ja emotsioonidest.

Igal aastal on Haus Galeriis toimunud kaks enampakkumist, mille teosed leiate avades vastava aastanumbri meie oksjonite arhiivist. Teoste alt leiate nii nende alghinnad kui lõplikud haamrihinnad.

Loodame, et kunstimüükide ajalugu aitab teil teha vajalikke analüüse meie kunstituru hindamisel ja selle mõistmisel. Lisaküsimustele saate vastused galeriist või kirjutades meie e-posti aadressile. 

2019

KUNSTIKLASSIKA OKSJON SÜGIS 2019
Neljapäeval, 31. oktoobril, kell 20.00 Haus Galerii saalis.

IKKA MEIE LOODUSMAASTIKUD
Piia Ausman

Maastikud, maastikud, loodus – just see on käesoleva sügise oksjoniteoste valiku peateema. Jalutan galeriis ja vaatan maastikke seintel, lehitsen kataloogi ja joonistan silmadega kontuure hajusatele teeservadele piltidel, mõeldes, kas võiksin olla isegi neist mõndapidi kõndinud. Väike Eestimaa – kõik meist võivad sattuda millalgi kõigile sinu teedele.