Oksjonid > Käesolev

HAUS GALERII KUNSTIKLASSIKA KEVADOKSJONID 2023 

6., 7. ja 10. mai 

Kevadoksjonite ekspositsioonid nii kodulehel kui galeriis on ettevalmistamisel ning saavad samm sammult avalikuks alates 4. aprillist. Hetkel on teosed osaliselt eksponeeritud meie showroomi seintel, millega kohapeal tutvuda. 

Oksjonid toimuvad sel kevadel viimaste aastate traditsioonide kohaselt kolmes osas, ent pisut teisiti. Oleme esitlemas teoseid kronoloogias, et luua intrigeerivaid ülevaateid meie kunstist kümnendite kaupa.

Meie esimene oksjonivalik koondab teoseid aastatest 1900 - 1965 ning teine liigub edasi 1966. aastast kuni kaasaega. Graafikaoksjon koondab ülevaadet sajandi algusest kuni tänapäevani. Just 1960ndate aastate keskpaik on intrigeeriv põlvkondade ja stiilide murdumise ja kokkupuute punkt, mis loov huvitavaid ja ajatõeseid kunstivõrdlusi, nii võime leida Andres Toltsi ja Richard Uutmaa teoseid oskjonil seekord kõrvuti. Jälgige infot! 

 

TUTVU HAUSI 25 AASTA OKSJONITE MÜÜGITULEMUSTEGA SIIN

Haus Galerii korraldab turuliidrina järjepidevaid kunstiklassika oksjoneid juba 26ndat aastat. Viimase paari aasta analüüside lõikes on Haus Galerii oksjonite käive üksi moodustanud kogu Eesti oksjoniturust peaaegu 50%. Meie viimane, 2022 aasta sügisoksjon oli aga mitmete aegade edukaim, ületades kõiki seniseid müügitulemeid tervikuna.

NB! Peagi avaldame oma kodulehel ka Haus Galerii kunstiindeksi, mis on oluliseks abivahendiks nii kunsti ostjale kui ka müüjale, andes ülevaate kunstituru käitumisest nii teoste mahu kui autorite hinnakasvu lõikes, tuues samuti välja mitmed müügitopid ja erinevaid kunstihinna võrdlused ajas. 

konrad-estonian.png

 

HARIDUSLIK VIDEOKATALOOG MEENUTAMAKS 2022 SÜGISOKSJONIT 

piia--timeline-estonian.png