Meist > Tutvustus

Haus Galerii – ligi veerand sajandit kunstikogemust!

Haus Galerii esindab eesti kõrgetasemelist professionaalset kunsti. Autorid, kellega töötame, on tuntud nii kohalikul kunstimaastikul kui figureerivad ka rahvusvahelisel areenil. Galeriist leiab teoseid läbi eesti kunstiajaloo alates 19. sajandi lõpust kuni tänapäevani.

Haus Galeriid loetakse Eesti üheks esigaleriiks, kes on aastaid järjekindlalt panustanud siinse kunsti paremiku promotsiooni. Galerii alustas sovetliku režiimi järgselt kunstituru arendamist Eestis juba aastal 1997. Meid tuntakse eesti kunstioksjonite traditsiooni rajajana.

Meie tegevused ning teenused:

  • Kunstinäituste ja kunstioksjonite korraldamine
  • Kunstiteoste müük ja konsultatsioonid: maal, graafika, foto, skulptuur
  • Kunstikollektsionääride nõustamine kogude koostamisel
  • Kunstialased konsultatsioonid interjööride kujundamisel
  • Kunsti hindamine ja ekspertiis

PS: Kunsti hindamisteenuseks ning ekspertiisiks palume kokku leppida konsultatsiooniaeg kirjutades haus@haus.ee või helistades 641 9471. Päringute maht on suur seega teostame neid kokkuleppelises järjekorras.

Lisaks igapäevatööle on meie tunnustatud spetsialistid kaasatud kuraatorite ja konsultantidena mitmesugustesse kunstiprojektidesse väljaspool galeriid. Peamiselt tegeleme eesti kunstiga, kuid omades laialdasi rahvusvahelisi kontakte nõustame vajadusel ka väliskunsti küsimustes.

Haus Galerii missiooniks on leida ja provotseerida paremaid ja intrigeerivamaid kokkupuutepunkte kõrgkunsti ja ühiskonna vahel.

lakorrus_sirge_-_Copy.jpg allkorrus_trepile_-_Copy.jpg

lakorrus_vertikaalne.jpg