Meist > Ost

Haus Galerii pakub igakülgset abi kunsti soetamisel. Galeriis on rikkalik ja esinduslik valik nii eesti kaasaegset tippkunsti kui ka kunstipärandisse kuuluvate autorite teoseid. Omame pikaajalist koostöökogemust kunstnikega ning laialdast ülevaadet kogu Eesti kunstipildist. Pakume kunstiostjatele igakülgset abi ja konsultatsiooni teoste soetamisel, aitame tööde valimisel  nii koju, kontorisse kui kingitusteks aga ka isiklike või korporatiivsete kunstikollektsioonide loomisel pikaajalise investeerimise eesmärgil. Soovi korral pakume võimalust ka teoseid enne ostu sooritamist vahetult interjööris proovida.

Lisaks pakume kunsti hindamise teenust, vahendame teoste autorsust tõestavaid ekspertiise,korraldame  restaureerimist, raamimist ning ostetud teoste transporti.

Meie pidevalt täieneva kunstivalikuga saate tutvuda kodulehel või galeriis koha peal. Kui Teid huvitab mõni kindel autor, periood, motiiv või stiil, kasutage palun otsingumootorit või võtke meiega otse ühendust. Lisaks teoste püsivalikule galeriis omame informatsiooni ka tööde kohta kunstike ateljeedes ja erakollektsioonides.

Teoste eest saab tasuda nii ülekandega, kaardiga kui ka sularahas. Võimalik on kokku leppida järelmaksu osas. Teoste broneerimiseks palume meile kirjutada haus@haus.ee või helistada 6 419 471.

Haus Galerii
KINKEKAART

 

kk.jpg

Leidlik ja suurepärane
kingitus nii sõbrale
kui pereliikmele,
kolleegile, töötajale
ja koostööpartnerile.