Uudised

Uudised

842.t1.jpg UUS NÄITUS - IVIKA LUISK MAAKRI KVARTALIS

Uuel suvisel näitusel Maakri Kvartalis (Maakri 19/21) on eksponeeritud valik kunstniku Ivika Luisu viimase viie aasta jooksul maalitud teoseid, mida iseloomustab järjepidevalt tema isikupärane laad. Suured formaadid, julge värvikäsitlus, selged ja puhtad vormilahendused on samavõrd tuntud headuses ka sisuliselt: inimlik soojus, tasakaal suhtes loodusega ja sisemine harmoonia. Loe lähemalt ja vaata pilte SIIT.

loe lähemalt

831.t1.jpg SIRJE PETERSENI POEETILINE "PUNANE NIIT"

Haus Galeriis on alates 12. maist avatud Sirje Peterseni uus näitus "Punane niit," mille läbivaks jooneks on figuratiivsetel ning abstraktsetel maalidel poeetiliselt figureeriv, justnimelt - punane niit. Näitus jääb avatuks 12. juunini igapäevaselt E - R 11 - 18 ja L 11 - 16

Loe näitusest lähemalt SIIT.

Kohtumiseni näitusel!

loe lähemalt

793.t1.jpg HARULDANE SOOSTER ONLINE ARTHAUS OKSJONIL

Ülo Soosteri graafiliste teoste oksjonile Online Arthaus keskkonnas on lisandunud rariteetne monotüüpia 1947. aastast. "Akt Hiiumaal" on mänguline ning kujuneva kunstniku omamoodi vaimukas interpretatsioon suvevaheajast põldude vahel. Teose käsitluses on järk-järgult näha Soosteri vormiotsinguline, veidi sürrealistlik joon.

Haruldase teose lisandumisega on Ülo Soosteri teoste oksjon pikendatud 22. märtsini!

loe lähemalt

773.t1.jpg UUS NÄITUS JAAN ELKEN: KOHA MÄLU III

Jaan Elkeni hiliseim näitus „Koha mälu III“ Haus Galeriis koondab valdavalt suuri ja keskmises formaadis maale, kus hillitsetud värvigammas taasluuakse võimsaid tsitaate eepilistelt tühermaadelt.

loe lähemalt

769.t1.jpg Stabiilne muutuja

UUS NÄITUS! REIN KELPMANI "STABIILNE MUUTUJA"

VÄRVILINE SÜGIS HAUS GALERIIS

Haus Galeriis on nüüd avatud kunstnik Rein Kelpmani näitus pealkirjaga "Stabiilne muutuja".

loe lähemalt

768.t1.jpg Õpeta mind lendama

Anatoli Strahhovi uue näituse "Õpeta mind lendama" avamine kolmapäeval, 16. septembril, kell 18:00. Olete oodatud!

Tänu elukäigule avalduvad Anatoli Strahhovi loomingus nähtavalt erinevate kultuuride kogemused, nii siinsed kui kunagised tundemaailmad.

loe lähemalt

767.t1.jpg Vano Allsalu näituse "Loodusest" avamine 17. augustil kell 18!

Tuleval esmaspäeval kell 18 avame koos Vano Allsaluga tema uusimate maalide näituse. Kõik on kutsutud! Näeme kunstnikku tema tuntud headuses – Vano Allsalu looming ei saa jätta külmaks. Kunstnik tunneb inimest. Sellest annab tõestust tema oskus puudutada vaataja teadvuses punkte, mis loovad ootamatuid, mõnikord üllatavalt tugevaid tundeid ja eredaid kujutlusi. Väljapanek on avatud 12. septembrini.

Loe ja vaata rohkem siit (link)!

Veel tuletame meelde, et Elvi Rangelli ja Elina Laurineni paarisnäituse (link) tähistamiseks on kumbki kunstnik pannud ühe oma teose oksjonile haruldase alghinnaga 100 eurot.

Enampakkumisel olevate maalidega saab tutvuda ning oksjonil osaleda aadressil onlinearthaus.com (link).

loe lähemalt

763.t1.jpg ELVI RANGELLI JA ELINA LAURINENI LUMMAV NÄITUS NING ERAKORDNE OKSJON!

Täna, 8. augustil kell 17 avame kahe suurepärase soome kunstniku, Elvi Rangelli ja Elina Laurineni paarisnäituse. Maalide ühiseks lõimeks on kirg värvi vastu. Iga väljas olev teos kajab saalis vastu jõuliselt ning kutsub vaatajat otsekui endasse. Oled oodatud sellest kogemusest osa saama! Näitusega kaasneb ka erakordne online oksjon.

 

loe lähemalt

762.t1.jpg LAHTIOLEKUAJAD SUVEL

Armsad kunstisõbrad!

Nüüd on õige hetk väisata meie põnevaid näituseid, enne kui algab suur suvi. 1. juulist 31. juulini on galerii puhkusel, ent ette teatades on võimalik meid siiski külastada - kirjutage aadressile haus@haus.ee või helistage 52 77 334 (Piia Ausman) ja leppige aeg kokku.

Alates 1. augustist oleme taas avatud tavapärastel aegadel. Seniks aga soovime Haus Galerii tiimiga teile kunsti- ja päikeseküllast suve!

Haus Galeriis praegu avatud:

Marko Mäetamme "Seosed" (link)

Jaanika Peerna ja Siim-Tanel Annuse "Ümber suunatud lend" (link)

loe lähemalt
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14