Avaleht

Uudised

VAATA TREILERIT - EESTI KUNSTI KEVADOKSJON 2021! 

Avame kunsti meeleolusid Haus Galerii 2021 aasta kevadoksjonil -  vaade valikule töödest nii vanema kunsti kui ka moodsa kunsti klassika kollektsioonis. Liikuv lugu läbi piltide, mis kulgevad kõrvuti ja vaheldumisi, pärinedes erinevatest kümnenditest, stiilidest ja kunstisuundumustest, luues mitmekesise ja emotsionaalse sissevaate eesti andekate autorite mõtterikkasse maailma.

Treileri autor Haus Films loovjuht/režissöör Nando Grancelli

HAUS GALERII KUNSTIOKSJONITE KEVAD 2021 

KAKS OKSJONIT KAHEL ERINEVAL PÄEVAL 7. JA 8. MAI

Mõlemasse oksjonivalikusse on eraldi planeeritud orienteeruvalt 50 teost, mis ilmuvad kodulehel järk järgult.

TEOSEID ON KODULEHELE LISATUD VIIMATI 12. APRILL 2021

LISANDUB VEEL - JÄLGI INFOT!  

Sel kevadel oleme kunsti süvenemas põhjalikumalt. Kui seni oleme enamasti korraldanud ühe suure ja väärika kunstioksjoni korraga, mis hõlmab läbilõiget meie kunstiloo algusaastatest kuni tänapäevani, siis nüüd viime läbi kaks eraldi enampakkumist kahel erineval päeval. Üks oksjonitest on pühendatud meie vanema perioodi klassikale ning piiritletud 1950ndate - 1960ndate aastatega. Teine keskendub moodsa kunsti nimekatele autoritele, peamiselt 1980ndate ja 1990ndate aastate, aga ka hilisemale loomingule.

Tööde arv ühes ekspositsioonis saab olema senisest väiksem, ligi 50 tööd kummaski ja oksjon sedavõrd aegasäästvam. Osaleda saab endiselt nii kohapeal, telefonis, kirjalikke pakkumisi tehes, kui ka meie online-platvormi kasutades. Oksjoni pakkumiste hoogsamaks muutmiseks reguleerime ka hinnasamme, mis on olnud meie ostjate üksmeelne soovitus – suuremad sammud teatud piiridest alates võimaldavad seni ehk hooti venima kippunud ostuprotsessi kiirendada. 

Töid hakkame seekord publikule tutuvstama samm-sammult. Iga teos Haus Galerii oksjonil on sündmus, igal pildil on oma lugu ja oma põhjus, miks ta meie hoolega kureeritud valikusse on sattunud. Oksjoniteostest ja autoritest saate näha nii filmilõike kui lugeda ka kunstiloolisi tekste, mida koostavad kunstiloolane Eero Epner ja kuraator Piia Ausman.

Kauneid kunstielamusi!

GALERII KÜLASTUSE NÕUDED PIIRANGUTE AJAL! 

Haus Galerii annab teada, et meie näitused on suletud, kuid oleme galeriis igapäevaselt olemas. Andke meile oma kunstiküsimustest teada ja lepime kokku, kuidas saame teile abiks olla.

Piirangute perioodil on meie tööajad E - R: 11 - 18.  Lisainfo: 6 419 471, 52 77 334, haus@haus.ee.

Kandke maski ja jääge terveks!